15.9 C
Kaunas

Paragaukite

Tarkuotų bulvių blynai turbūt pats populiariausias patiekalas Lietuvoje, po cepelinų ir šaltibarščių. Blynai iš bulvių populiarūs visame pasaulyje. Vokiečiai turi kelių rūšių bulvinius blynus. Vienus iš jų valgo su cinamonine obuoliene. Man toks derinys atrodo kiek neįprastas.

Tarkuoti bulviniai blynai ir jų receptas priklauso nuo šeimininkės fantazijos. Mano bulvinių blynų receptas labai paprastas ir toks gardus, kad iškepus kitai dienai nelieka nei trupinėlio.

Šie traškūs bulviniai blynai su varške ir lašiša Jums tikrai patiks. Bulvių blynai patiks ir veganams, tik reikėtų nedėti kiaušinių. Prireiks tik kelių ingredientų. Mūsų tarkuotų bulvių blynai gaminami tik iš kelių ingredientų.

Tarkuotų bulvių blynai – receptas

Bulvės: naudojame paprasčiausias kaimiškas bulves.

Česnakas: reikės visos galvutės

Kiaušiniai: geriausiai naudoti kaimiškus ar bent jau ekologiškus.

Grūdėta varškė: pasirinkite savo mėgstamiausią rūšį.

Grietinė: geriausia jogurtinė

Lašiša: šie blynai tobulai dera su rūkyta lašiša. Aš žuvies valgau labai mažai ir retai, todėl mano porcija dažniausiai būna be lašišos.

Žalumynai: tinka viskas ką mėgstate ar turite po ranka. Vasarą visada smulkiai sukarpau ir sudedu į šaldiklį dežutę krapų, jie čia labai tinka. Gali būti petražolės ar svogūnų laiškai, rukola ar špinatai.

Tarkuoti bulviniai blynai

Ingredientai

  • 14 nedidelių-vidutinio dydžio bulvių
  • Česnako galvutė
  • 3 kaimiški kiaušiniai
  • druska, pipirai

Padažui

  • grūdėta varškė
  • jogurtinė grietinė
  • 1 skiltelė česnako
  • rūkyta lašiša

Tarkuoti bulviniai blynai – gaminimas

1. Nulupame bulves, nuplauname. Sutarkuojame per stambią burokinę tarką.

bulviniai blynai su lasisa

2. Nulupame česnakus, sutarkuojame per smulkesnę tarkavimo pusę. Ant sutarkuotų bulvių pabarstome druskos, pipirų, sudedame sutarkuotus česnakus.

3. Visus stambiai sutarkuotas bulves gerai išminkome, išmasažuojame rankomis kaip tešlą, kad tolygiai pasiskirstytų česnakas ir druska. Maišant rankoms blynai gaunasi skanesni. Nupilame išsiskyrusias sultis.

tarkuoti bulviniai blynai

bulviniai blynai receptas

4. Dubenėlyje su šakute išplakame tris kiaušinius ir supilame į išmaišytą bulvių su česnakais masę. Jeigu nevalgote kiaušinių, galite blynus kepti be jų. Bandžiau, gavosi puikiai. Blynai sulimpa ir gaunasi ne prastesnio skonio. Kiaušiniai bulvių masę daugiau suklijuoja.

5. Išmaišykite bulves su išplaktais kiaušiniais. Kepkite ant vidutinės kaitros kol gražiai apskrus.

Padažas

Nupilame grūdėtos varškės skystį. Grūdėtą varškę sumaišome su jogurtine grietine, įdedame truputį sutrinto česnako(nebūtinai), druskos ir žalumynų. Viską išmaišome.

Blynus sudedame vieną ant kito. Ant viršaus užpilame padažo, papuošiame rūkytos lašišos gabaliuku.

Daugiau blynų receptų:

Mieliniai blynai receptas

Žemaičių blynai su kopūstais (kokorai)

Žemaičių blynai receptas

Lietinių blynų receptas

Varškėčiai

Varškėčiai be miltų

Vaflių receptas

Bulviniai blynai

Jeigu jums patiko šie tarkuoti bulviniai blynai ir jų receptas, pasidalinkite juo su savo draugais. Bulviniai blynai su varške ir lašiša patys gardžiausi. Pažymėkite mus Instagrame ir uždėkite grotažymę #maistasantstalo. Ačiū, kad užsukote, skanaus!

Naujausi receptai

Daugiau receptų