17.3 C
Kaunas

Garstyčių medaus padažas

Paragaukite

Garstyčių medaus padažas yra gardus ir sveikas. Jis puiki alternatyva riebiam majonezui. Medaus ir garstyčių padažas vienas mėgstamiausių mūsų salotų užpilų. Viskas, ko Jums reikia, tai 5 paprasti ingredientai ir kelios minutės gaminimui.

Šis saldžiarūgštis padažas Jums patiks, nes yra lengvai ir greitai pagaminamas. Jis mūsų šeimoje mėgstamiausias. Padažą naudojame beveik su visomis salotomis. Tai universalus užpilas tinkantis ne tik salotoms.

Ar žinote, koks yra vienas geriausių būdų, kad salotos ir daržovės būtų nuostabaus skonio? Aišku, geras padažas!

Garstyčių medaus padažas

Ingredientai

Actas: galite naudoti tai, ką turite po ranka. Man patinka ekologiškas obuolių sidro actas. Galima naudoti bet kokį kokybišką actą –  raudonąjį ar baltąjį vyno arba balzaminį actą. Jei norite dar sveikesnio varianto, išbandykite citrinos ar laimo sultis.

Alyvuogių aliejus: kadangi aliejų naudosite padažui, geriausia pirkti kokybišką alyvuogių aliejų. Rinkitės šalto spaudimo, ekologišką extra virgin.

Medus: suraskite savo bitininką, tokį, kuris gyvena toli nuo miesto triukšmo ir pas jį pirkite medų. Jei esate veganas ir ieškote kuo pakeisti medų, pakeiskite jį agavų sirupu.

Česnakai: suteikia gerą skonį. Kai kurie žmonės nemėgsta česnako. Jei jo neturiu, kartais tiesiog nededu jo. Padažas vis tiek išeina tobulas. Vietoj šviežio česnako galite naudoti džiovinto česnako miltelius.

Garstyčios šiam padažui suteikia nuostabiai pikantišką skonį.

Medaus ir garstyčių padažas – receptas

Jums reikės:

  • 9 šaukštai alyvuogių aliejaus
  • 3 šaukštai obuolių acto
  • 3 arbatiniai šaukšteliai garstyčių
  • 3 arbatiniai šaukšteliai medaus
  • 3 skiltelės česnako

Daugiau padažų receptų

Bešamelio padažas

Pesto padažas

Naminis majonezas

Veganiškas majonezas

Veganiška grietinė

Adžika receptas

Gaminimas:

Nulupkite, sutraiškykite česnaką. Supilkite į stiklinį užsukamą indą visus likusius ingredientus ir labai gerai išplakite. Garstyčių medaus padažas paruoštas. Šio kiekio užteks 3-6 salotų porcijoms. Skanaus!


Jeigu Jums patiko šis medaus ir garstyčių padažas, pasidalinkite jo receptu su draugais, pažymėkite mus Instagram ir uždėkite grotažymę #maistasantstalo

Naujausi receptai

Daugiau receptų