17.3 C
Kaunas

Mėlynių kokteilis

Paragaukite

Mėlynių kokteilis puikiai tiks pusryčiams. Jį išgėrę pasisotinsite ir nebūsite alkani bent jau iki pietų. Mėlynių ir bananų kokteilis puikus sprendimas jei norite numesti svorio. Jis gali atstoti desertą ar užkandį. Šis receptas paprastas ir kokteilį pagaminsite vos per 5 minutes. Jis sveikas, skanus, pilnas antioksidantų ir vitaminų.

Iš ko pagamintas mėlynių kokteilis?

Kokteilis gaminamas iš braškių, bananų, mėlynių/šilauogių, avižų pieno ir agavų sirupo. Šaltas kokteilis visada skanesnis, todėl naudojame šaldytas braškes, šviežius bananus ir mėlynes. Aš labai mėgstu kokteilius. Kiekvieną rytą pradedu vaisiniu kokteiliu arba šviežiomis sultimis. Vaisinis glotnutis yra puiki sveikų pusryčių idėja, gali būti užkandis ar net dietinė vakarienė!

Šis kokteilis lengvai virškinamas, jame gausu vitaminų C, K1, B6, B9, E, taip pat mangano, folio rūgšteis, vario ir kalio.

bananu ir melyniu kokteilis ingredientai

Jums reikės:

200g šviežių mėlynių arba šilauogių (pagal sezoną),

1 šaldytas bananas,

200g šaldytų braškių,

1 puodelis jūsų mėgstamo pieno (avižų pieno, migdolų pieno, kokosų pieno arba vandens)

Agavų sirupo (nebūtina).

Gaminimas

Supilame pieną, sumetame mėlynes arba šilauoges, braškes, bananus ir plakame apie 10 sekundžių, jeigu turite galingą kokteilinę.

Jeigu neturite, iš Jūsų trintuvas nesuplaka šaldytų vaisių galite naudoti šviežius vaisius. Tuomet naudokite šaltą pieną. Ledukų geriau nenaudoti, nes jie tirpdami praskies kokteilį ir jo konsistencija nebus tokia maloniai tiršta.

Glotnutį išgerkite iškarto, nes vėliau bananai oksiduojasi ir kokteilio skonis šiek tiek pasikeičia.

Šio recepto produktų užteks dviems kokteiliams arba vienam labai alkanam kokteilių fanui. Papuoškite mėtomis. Skanaus ir gražios vasaros!

Bananų ir mėlynių kokteilis – variacijos

  • Šis kokteilis gali būti gaminamas su kitais mėgstamais vaisiais ir uogomis: mangais, ananasais, avokadais, šilauogėmis ar persikais.
  • Su žalumynais: kale ar špinatais.
  • Įdėkite chia sėklų, maltų linų sėmenų.

melyniu glotnutis pateikimas

Daugiau gėrimų receptų:

Kokteilis lieknėjimui

Bananų ir riešutų sviesto kokteilis

Šokoladinis kokteilis

Augalinis pienas

Gilių kava receptas

Aperol Spritz receptas

Pina Colada receptas

Naujausi receptai

Daugiau receptų